מצגת קומות

מהי מצגת קומות

שירותי מצגת קומות שחברתנו מספקת מהווים כלי שיווק ייחודי ויעיל המאפשר לרוכשי דירות פוטנציאליים להתבונן בנוף שישתקף מדירתם אשר תבנה בעתיד. יעד זה מושג באמצעות רחפני צילום מתקדמים שאנו מפעילים המאפשרים לצלם את אתר הבנייה מהגובה באופן מדויק, עם צילומים פנוראמיים ייחודיים של שטח הבניה וסביבתו. כמו כן, ניתן לערוך את ממשק הצילום ולהוסיף עליו מידע ונתונים שונים, כמו הדמיה של הבניין, תוכניות מכר, קישורים, כותרות ועוד מגוון חומרים חזותיים המבוקשים על ידי הקבלן, היזם, האדריכל או חברות שיווק ופרסום.

לקבל פרספקטיבה רחבה עם מצגת קומות

אחת הבעיות העומדות בפני קהל רוכשי דירות מקבלן בטרם השלמת בנייתן, היא היכולת לחזות במדויק את הנוף שישתקף מחלונות דירתם בהתאם לקומה שבה הם יגורו. לבעיה זו לנו בחברת Elements יש פתרון מעולה בדמות צילומי מצגת קומות, המופקים בעזרת רחפן צילום מקצועי ומורשה שמופעל על ידי צוות טיסה וצילום מנוסה ומיומן.

כלי יעיל לשיווק ומכירה

כאשר אנשים מתעתדים לרכוש מוצר חשוב להם להבין כיצד הוא נראה, ובייחוד אם מדובר במוצר יקר ערך כמו דירה. יחד עם זאת, קיימת בעיה להציג את הנכס והנוף הנשקף ממנו באופן ממשי בעת מכירת דירות בשלבי תכנון מוקדמים. לבעיה זו לנו יש פתרון בדמות מצגת קומות שאנו מספקים ברמות דיוק ואיכות גבוהות ביותר, המהוות אמצעי יעיל לשיווק ומכירת דירות בביניים חדשים שעדיין לא נבנו או שבנייתם טרם הושלמה. המצגת מאפשרת ללקוח לצפות ולהתרשם מהנוף הנשקף מכל קומה של הבניין, וכך לקבל תמונה ריאלית ומדויקת אודות מאפייני ויתרונות הנכס.

מצגת קומות לצרכים אדריכליים

שימוש יעיל נוסף במצגת קומות נעשה עבור צרכים אדריכליים שונים. בין היתר, אדריכל של פרויקט בניה יכול להיעזר במצגת זו לתכנון הבניין ועבור הצגתו ככלי שכנוע מול ועדות תכנון ובניה מקומיות. בנוסף, צילומים אלו יכולים לשמש גם כרקע לחלונות דירה המוצגות בסיור וירטואלי שאנו גם אמונים על הפקתו.

הזמנת מצגת קומות

להזמנת מצגת קומות באיכות גבוהה ביותר לצרכי תכנון או שיווק, צרו קשר עם חברת Elements בטלפון 0747040230. פנו אלינו לקביעת פגישה וקבלת מידע נוסף.