צילום מסחרי

חברת Elements – יוצרים קונספט ויזואלי, המובילה בתחום צילומים מסחריים, מעניקה ללקוחותיה סל שירותים איכותי ורחב היקף עבור מגוון צרכים. הצילומים מבוצעים על ידי צוות מנוסה ומיומן הנעזר במכשור וטכנולוגיות מתקדמים, המאפשרים הפקת צילום מסחרי בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק.

 

מגוון הפקות צילום מסחרי

חברתנו מספקת מענה מקצועי ואיכותי עבור צרכיו של המגזר העסקי. המענה כולל מגוון סוגי צילום מסחרי מהאוויר והקרקע כדוגמת האפשרויות הבאות:

סטילס שיווקי – הפקת צילומי סטילס לצרכי שיווק הנשענים על ראייה שיווקית מקצועית ומופקים ברמת רזולוציה גבוהה, עם אפשרות לשילוב צילומי אוויר ותלת מימד. הצילומים מיועדים לצרכים שונים לרבות ייצוג, פרסום ותיעוד, וכוללים עבודות כדוגמת צילומי פורטרטים, צילום מוצרים, צילומי אדריכלות וצילומי כנסים ואירועים.
צילומי שיווק מהאוויר – סטילס ווידאו עבור צרכים שונים לרבות פרסומות, הפקות אירועים, צרכי אדריכלות ונדל"ן.

סרטי תדמית – הפקת סרטוני תדמית ענייניים וקצרים הנושאים מסר שיווקי שמוצג באופן ברור ונכון. את הסרטונים אנו מפיקים בסגנון קולנועי באופן מעניין ואטרקטיבי, והינם אידיאליים ליצירת סרטונים ויראליים. כמו כן, אנו מספקים את כל צרכי ההפקה לרבות תכנון ובניית קונספט ותסריט, ושימוש באבזרים, ציוד ואמצעי צילום מתקדמים.
סרטוני הדרכה – סרטונים מקצועיים המציגים מוצרים ושירותים שונים של בתי עסק באופן מובנה וברור. הם מתאימים לענפים וצרכים שונים במשק לרבות מוסדות ציבור, עסקים, מפעלים וספקי שירות, ויכולים לשמש לצרכי שיווק, תדמית ומכירה ולצרכים פנים ארגוניים.

צילומי נדל"ן – מגוון גדול של הפקות וצילומים לענף הנדל"ן עבור צרכי עבודה, שיווק ומכירה. הצילומים מבוצעים מהאוויר והמקרקע וכוללים בין היתר סיורים וירטואליים בנכסים שונים, תיעוד חזותי לצרכי בניה, פיקוח, פרסום, שיווק וקבלת היתרים ואישורים. כמו כן, אנו מפיקים מצגת קומות המאפשרת לרוכשים פוטנציאלים לבחון את הנוף הנשקף מכל קומה של הבניין אשר בנייתו טרם החלה או הושלמה. בנוסף, אנו מספקים הדמיות תלת מימד לצרכי המחשה ושיווק של פרויקטי נדל"ן, כדוגמת בנייני מגורים ומשרדים, מרכזים מסחר ותרבות, מחלפים וגשרים.
הפקות מדיה – שירותים מלאים עבור הפקות קולנוע, טלוויזיה ואינטרנט המוצעים במגוון רמות ופורמטים, ומשלבים צילומי אוויר עם רחפנים המעניקים זוויות צילום לא שגרתיות של נופים ותנועה.

הזמנת שירותי צילום מסחרי

להזמנת שירותי צילום מסחרי וקבלת פרטים ומידע נוסף בנושא, צרו קשר עם Elements בטלפון 0747040230 ואנו נשמח לספק לכם את שירותנו המקצועיים.