רחפן צילום

חברת Elements – יוצרים קונספט ויזאולי מפעילה צי מתקדם ואיכותי של סוגי רחפנים עבור צילומי אוויר, המתאימים למגוון גדול של צרכים, מטרות והגדרות תקציב. מדובר ברחפני צילום אוויר הנושאים בכל הרישיונות והאישורים הנדרשים ומופעלים על ידי צוות טייסים מוסמך ומנוסה וצוות צילום מקצועי. בנוסף, הרחפנים שברשותנו מצוידים במערכות שליטה מרחוק בזמן אמת המאפשרות הגעה לרמות דיוק ואיכות גבוהות של הצילומים הנדרשים.

היתרונות של רחפן צילום

שירותי צילום באמצעות רחפנים שאנו מספקים מעניקים מגוון יתרונות מובהקים על פני אמצעי צילום אחרים. ראשית, עם רחפן צילום ניתן להגיע לפתרונות צילום מתקדמים ואיכותיים, למקומות לא נגישים באמצעים אחרים, ולזוויות צילום ותנועות מצלמה ייחודיות המעניקות רובד נוסף כדוגמת צילומים בזוויות השוברות את מימד הגובה. כמו כן, שלא כמו צילומים ממטוס או מסוק המוגבלים בגובה הצילום, צילום עם רחפן הרבה יותר זמין ונגיש באפשרו לצלם החל מגובה קרקע ועד לגובה של מאות מטרים, וזאת בעלות תפעול הרבה יותר זולה ומשתלמת. מעבר לכך, אנו מחזיקים ברחפנים ומערכות צילום מתקדמים עם שלל פונקציות, מהן ניתן לשדר ועליהן ניתן לשלוט בזמן אמת ובאופן מלא מהקרקע. המערכות מאפשרות לבצע מגוון רחב של סוגי צילומי סטילס ווידיאו ברמה גבוהה ביותר ועבור שלל צרכים, יעדים ומטרות.

מגוון אפשרויות צילום

הרחפנים, מערכות הצילום והצוות המקצועי של חברתנו מאפשרים לנו לספק מענה צילומי עבור קשת רחבה של צרכים ומטרות, הכוללים בין היתר את האפשרויות הבאות:
הפקות מדיה וקולנוע – חברתנו פועלת מול חברות הפקה, מדיה וטלוויזיה שונות עבור רמות שונות של הפקה ופורמטים, ועם שליטה מלאה של הבמאי בזמן הצילומים על התוצאות המופקות.
צילומי שיווק מהאוויר -סטילס ווידאו בשלל זוויות וגבהים המתאימים לקשת רחבה של לקוחות וצרכים, ביניהם שיווק ומכירה, פרסומות וצרכי בניה, תשתיות ונדל"ן. צילומים ייחודים אלו יבדלו את העסק ויתרמו לשיפור תדמיתו ומיתוגו.
תיעוד אירועים וצילומי שידור חי – מאפשרים חיבור לניידת שידור באיכות מלאה של HD עבור מגוון צרכים לרבות פסטיבלים, הופעות, אירועי תרבות, מסיבות רחוב וטבע, חדשות ואירועי ספורט.
צילומי תשתיות ונדל"ן – לרבות הדמיות תלת מימד ועריכת צילומי סרטונים וירטואליים מהאוויר והקרקע, וכן עבור מעקב אחר הליכי בניה לצרכי בטיחות, בקרה ושיווק.
הפקת מגוון סוגי סרטונים – ביניהם סרטוני הדרכה, וידאו קליפים לאמנים וזמרים, והפקת סרטוני תדמית.
עוד מגוון יישומים נוספים – כדוגמת מידול בתלת מימד, מיפוי ואורטופוטו, צילומים אנכיים, תיעוד קרקעות לצרכים שונים, צילומי אוויר תרמיים וצילומי חקלאות באינפרא אדום.

הזמנת שירותי רחפן צילום

להזמנת שירותי רחפן צילום עבור כל מטרה ולקבלת פרטים ומידע נוסף, צרו קשר עם חברת Elements בטלפון 0747040230.