צילום טיימלאפס

סרטוני טיימלאפס מקצועיים ומרהיבים

חברתנו מתמחה ביצירה של פתרונות ויזואליים מתקדמים העולים בהרבה על הצילומים השגרתיים והסטנדרטים, וזאת במגוון רחב של תכנים ומטרות של לקוחותינו. אנו מעמידים לרשותכם קשת רחבה של יכולות וכלים לצד ידע מתקדם, המתבטאים בשירותים ומוצרים ברמה גבוהה ביותר. אחד הפתרונות הללו נקרא טיימלאפס או בעברית מציאות מואצת.

 

מה זה טיימלאפס

אם יצא לכם להסתכל אי פעם בסרטי טבע (אך גם בז'אנרים נוספים), בוודאי כבר ראיתם קטעי טיימלאפס. מדובר בטכניקה מיוחדת לצילום, המתבטאת בסרטון וידאו שמתאר שורה של פעולות והתרחשויות שמתקיימות לאורך זמן ממושך, למשל גדילה של צמח, פתיחה של פרח, גדילת הבטן במהלך ההריון וכדומה. התרחשויות אלו שיכולות להתקיים במשך ימים, שבועות וחודשים מוצגות בסרטון הוידאו בזמן של כמה דקות או שניות בהתאם לצורך. באותו האופן ניתן להציג למשל את התקדמות הבנייה באתר לצרכים שיווקים ואחרים, כאשר במשך דקות ספורות רואים כיצד הפרויקט קורם עור וגידים בשטח. כמו כן ניתן להציג פסטיבלים, הקמה של מפעלים, התרחשויות  במשרדים של חברה ואירועים נוספים.

 

למעשה סרטי טיימלאפס מתבססים צילום של מספר גדול של תמונות באותה הזווית ובאותו הכיוון והגובה, מה שיוצר את התחושה כי מתבוננים תמיד באותו האופן באותו אובייקט. הצילומים נעשים במרווחים קבועים של זמן וכך הם מראים את השינויים שמתרחשים באובייקט המצולם במשך תקופה. בהמשך משתמשים בתוכנת עריכת סרטים מתקדמת על מנת לחבר את התמונות הבודדות לכדי רצף שמראה את ההתרחשות בהילוך מהיר, והתוצאה היא מרהיבה ומראה התרחשויות שבדרך כלל העין אינה מסוגלת לתפוס עקב הזמן הממושך הכרוך בהן.

 

הכנת סרטון טיימלאפס באיכות גבוהה

יש לציין כי כיום באמצעות הסמארטפונים המתקדמים ובאמצעות מצלמות סטילס טובות, חצובות וכלים נוספים, אפשר גם להכין סרטוני טיימלאפס באופן עצמאי. יחד עם זאת, קיים כמובן הבדל משמעותי בין סרטונים של חובבים ובין התוצאה שיכולה להשיג חברה בעלת ניסיון רב עם יכולות מתקדמות בתחום, הנעזרת בכלים ויזואליים ייחודיים. הכלים והניסיון מאפשרים לה לבחור בתזמונים, במיקומים ובציוד הנכון ביותר עבור כל מקום, לכל אובייקט ולכל תנאי אור, וגם עבודת העריכה באמצעות תוכנת מחשב מתקדמת מבוצעת בצורה מקצועית. כל אלו מתבטאים בסופו של דבר בסרטון יוצא דופן באיכותו התורם להשגת המטרות של המזמין.

 

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם לצורך צילומי טיימלאפס ולמתן מענה על כל שאלה בנושא. לפרטים נוספים, הנכם מוזמנים לפנות אל חברת אלמנטס בטלפון 074-7040230.